„Sprzątali dla Polski”

• 2023-04-24 14:04:39

21 kwietnia 2023r. uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji ,,Sprzątamy dla Polski.” Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro: międzypokoleniowe i zorganizowane oczyszczanie terenów zielonych ze śmieci. Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Prezes Rady Ministrów oraz Minister Edukacji i Nauki.

„Sprzątali dla Polski”

Z naszej szkoły w porządkowaniu brały udział następujące klasy: 5a -pod opieką p. Lewickiej, 5b- p. Witkowskiej, 6a- ks. Massowa, 6c – p. Wirskiej. Uczniowie sprzątali Gniewino oraz trasę do Strzebielinka.